Warframe Oyununu oynayarak 250.000 dolar kazanın!! Warframe büyük ödül

Bir çok oyuncunun kalbini çelebilecek bir yöntem bulan Warframe oyunu zirvelere ulaşacak gibi gözüküyor.


Warframe oyunu Pc, Xbox, Play Stations gibi bir çok alanda oynaması ücretsiz bir oyun ve bir çok kişinin oylaması ile %96 oy ile beğenileri topladı. Bir çoğunuz oyunu duymamış da olabilir fakat Warframe oyununun yaptığı reklam ile zirvelere kadar çıkacak gibi gözüküyor.

Warframe Oyunu Kısaca Tanım:

Warframe oyunu bol savaş ve aksiyon sevenler için tam aranan oyun, oyun uzayda gezegenler arası geçmekdedir. Oyundaki amaç uzayda ki gezegenleri düşmanlardan kurtarmak ve korumakdır. Warframe oyununda Tenno, Griiner ve Corpus isimli 3 farklı karakter bulunuyor. İlk başda sizlere bu 3 farklı ırk da ki karakterlerden birini seçmeniz isteniyor. seçtiğinizde ise diğer 2 ırka karşı savaşıyorsunuz. İlk olarak sizi güneş sistemine çok uzak bir gezegene yolluyor. Oradaki düşmanları temizledikden sonra size sırayla görevler vererek ilerlemenizde yardımcı oluyor. Oyun içerisindeki farklı ilginç silahlar gerçekden aksiyon sevelerin çok ilgisini çekicek türden.


Peki Warframe Oyununun yaptığı kampanyaya gelirsek, bu oyunun iddası bir çok oyun severi gerçekden çok sevindiricek gibi geliyor. Sizlere oyun oynayarak gerçek bi uzay gemisine götüreceklerini söyleseler inanırmıydınız. Tennocon 2019, geliştirici Digital Extremes uzay gezisi yaparak 250.000 dolar kazanmak artık çok kolay olduğunu açıkladı.


Peki yarışmaya katılmak için ne yapılması gerekiyor?


Aslında yarışmayı kazanmak gerçekden çok kolay, oyunu oynamaya başladığınızda artık sizde bir yarışmacısınız. Peki yarışmada öne nasıl geçebilirim şansımı nasıl artırırım derseniz. Yapmanız gereken sadece oyunu oynamak. Ne kadar çok oynarsanız o kadar ekstra şansınız artıyor ve 250.000 dolara daha çok yaklaşıyorsunuz.


Yarışma 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Yarışma, gerçekden oyuncu toplamak oyuncu sayısını arttırmak ayrıca ön plana gelmek için gerçekden çok zekice bir hareket. Ancak oyuncular ödülün ayrıntısı hakkında daha fazla bilgi almak istiyor fakat şuanlık tek bilinen resmi bir sayfa ve oyun oynayarak ekstra şanslarımı ile 250.000 dolar kazanabileceğimiz.


Ödül Hakkında Sadece remi bir sayfa bulunmak da :
Tıkla ve siteye git

Sende bize yorumlar da oyunun çıkardığı ödül hakkında ki düşüncelerini yorumlarda belirtebilirsin.

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir