Steam’da 49 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!

Yaz mevsimine girmemizle bir çok oyunda indirimler olmaya, ücretsiz olmaya başladı. Bu indirimler oyuncuların dikkatinin çekmesiyle bir çok oyun platformu oyunlarında indirim ler yapmaya, ücretsiz vermeye başladılar. Bunların başında steam da olmaz üzere bir çok oyuna indirim yapmış durumda şuanda yaz indirimleri bitmeden indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.


Bu konumuzda sizlere Humble oyun platformunda ücretsiz olan oyun bir oyun şimdide steamda ücretsiz olmuştur. 49 TL değerindeki oyun şuanda ücretsiz olarak verilmekdedir. Oyunun ismi “Age of Wonders III” oyun şuanda 15 temmuz tarihine kadar ücretsiz bir şekilde steam oyun platformun da verilmek dedir. Zamanı geçmeden hemen almanızı tavsiye ederim, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.


Ücretsiz olan Age of Wonders III oyun;


Aslında ilk başlarda Humble oyun platformunda ücretsiz olan oyun bir çok kişinin sonradan haberi oldu, bu duruma üzülenler şimdi ise steamda ücretsiz olarak verilmekdedir isteyenler oyunu elini çabuk tutarak alabilirler.


Oyunu ücretsiz almanız için steam oyun platformunda bir hesabınız olmalı ve mağaza kısmına girerek oyunu oradan kütüphanenize ekleyebilir. Daha sonra ise indirebilirsiniz. Steam indirme linki TIKLAYIN


Ayrıca steamın “Age of Wonders III” oyunu hakkında tek indirimi bu değil, oyun için bir çok paket %50 indirimde şuanda isteyenler oyunu beğenenler bu paketleri alarak oyunun keyfini çıkarabilir. Ek paketin şuanki fiyatı ise 29.50 TL’dir. Kısaca bu kampanya ile direk oyuna sahip olabilir ayriyetden bütün ek paketlerinide %50 indirim ile alabiliyorsunuz.


Sistem gereksinimlerini merak edenler için hemen açıklayalım:


İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 @ 2.4 Ghz or AMD Athlon 64 X2 5000+ @2.6 Ghz.
Bellek: 2 GB RAM ve daha üstü…
Ekran Kartı: nVidia 8800 / ATi Radeon HD 3870 ve daha üstü ekran kartları…
Peki siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu aldınız mı veya almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz…

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir