Samsung Galaxy Fold Nedir ?Türkiye fiyatı ne zaman belli olur ? Samsung Ceo’sunun itirafı

Teknoloji dünyasının hızla gelişmekden olduğunu hepimiz biliyoruz. Artık teknoloji o kadar büyük boyutlara geldiki Teknolojiye yetişmemiz bir hayli zorlaştı. Başlıca Yapay Zekadan tutun Dokunmatik arayüzlere kadar çıkıyor. Peki teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesiyle, karşımıza daha neler çıkıcak tahmin bile etmek imkansız hâle gelmiş durumda.

Bu günkü konumuzda Samsung Galaxy Fold Nedir? Telefon gerçekden katlanabiliriyor mu? Ne zaman Çıkıcak? Samsung Galaxy Fold Ceo’ sunun yaptığı son itiraf nedir ? gibi birçok sorunuzu yanıtlayacağım.

Evet Nedir Bu Katlanabilir Telefon ?


Piyasa da bir çok katlanabilir telefon çıktı fakat aralarından Samsung Galaxy Fold en stabil ve en güncel oalrak çalışanları arasındandı. Peki bu katlanabilri telefonların tam olarak yapısı nasıl derseniz. Altlara resim koyarım ayrıca anlatmak gerekirse telefon kitap gibi katlanabilir bir özelliğe sahip telefonun sensörü ve ön kamerası küçük bir çentik yardımıyla eklenmişdir.

Bu hoş tasarımıyla Samsung Galaxy Fold çok fazla kişiyi heyecanlandırmış durumdaydı. özelliklerine gelirsek 3 tane uygulama açma gibi birçok şansımız oluyor istersek telefonda 2 tane uygulama açabiliyor istersek bir çok uygulamayı tabletlerdeki gibi büyük şekilde kullanabiliyoruz. Normal telefon olarakda kullanmak mümkün, istersekde tablet şeklinde de kullanabiliriz. Bu Samsung Galaxy Fold un son durumundan bahsedelim birde.

Samsung Galaxy Fold Türkiyede ne zaman çıkacak? Fiyatı ne olacak?

Samsung Galaxy Fold şuanda ABD’ de fiyatı 1980 dolar olacağı açıklandı.

Türkiyede ki henüz satış fiyatı tam olarak belli değil. Peki bu katlanabilir muhteşem ve sıradışı telefon ülkemizde kaç TL’ye satılacak? Bu tür sorular şuanda bir çok kişinin kafasını karıştırmış durumdadır.

Fiyatı etkileyecek birçok faktör var gibi gözüküyor şuanda. Tahmini olarak eğerki fiyatı düşünürsek şuanda amerikadaki Samsung Serisine bakarsak en son çıkan S10+ İle arasında yaklaşık oalrak 200 dolar oynamakda Türkiyedeki fiyatıda yaklaşık 1000 tl fark, peki türkiyedeki fiyatı kaç tl olucak derseniz? Tahmini olarak kafalarda düşünülen fiyat 14.000 tl ile 16.000 tl arasında olacakdır.

Samsung Galaxy Fold Şirketi Ceo’su telefonla ilgili bir açıklamada bulundu!! :


Samsung Galaxy Fold Tanıtılıp satışa sunulmasından sonra kullanıcıların bir çocuğunun ekranının çok rahat kırıldığını iki ekran arası temasızlıkların olduğu gibi bir çok sorunu geri bildirimde bulundular. Ardından Samsung CEO’su DJ Koh bunalar üzerine gazetecilere bir açıklamada bulundu. Açıklamasında Samsung Galaxy Fold ile ilgili bir çok sorundan bahsetti.


Samsung Galaxy Fold’ un daha hazır olmadan yayınladıklarını yani piyasaya verdiklerini itiraf etti. Tam olarak 2.5 aydır bir açıklama gelmemekdedir. Samsung Galaxy Fold telefonunun yoğun olarak üzerinde çalıştıklarını, oluşabilecek bir çok hatayı test ettikleri bir çok yerden duyuruldu. Bu sorunlar çözülüp testler bittikden sonra ise tekrardan piyasaya verileceği açıklandı.

Evet bir çok özelliğini düşünürsek gerçekden çok olağanüstü bir telefon fakat Samsung şirketinin yaptığı bu hata bir çok seveni büyük bir hayal kırıklığına uğrattmış durumda.

Peki Sizlerin Bu katlanabilir telefon olan Samsung Galaxy Fold hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Tam olarak testleri yapılmadan, hazır olmadan paylaşılması hakkında düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir