Pubg Ölüm Maçı Modu!!!

Geçtiğimiz günlerde Battle royale Oyunları, bir çok oyuncu tarafından çok fazla ilgi çekmeye başladığının hepiniz farkındasınızdır. Bu ilgi bir çok oyun yapımcısının dikkatin çekmesinin üzerine battle royale oyunlarına çalışmalar tüm hızıyla başladı. Sizlerinde bildiği gibi bir çok oyun (Csgo gibi…) battle royale oyun türünü çıkarmaya başladılar. Bunların üzerine Tabiki sırf battle royale olan oyunlar da çıkmaya başladı. Tabi ki bunları fark eden oyun yapımcıları rakiplerine karşı gardını almaya başladılar.


Pubg gibi bir çok oyun yenilikler getirerek rakiplerini elemeye çalışıyorlar. Bu günde sizlere Pubg Lite gelecek olan muhteşem bir yenilikden bahsedicem. Pubg Lite, Csgo türünde ki bir çok oyunda Olan Ölüm Maçı özelliğini getireceğini belirtti. Bi çok oyun sever şimdiden yeni gelecek olan özelliği sabırsızlıkla beklemeye başladılar.
Peki neden Pubg Lite yeni özellik getiriyor? Aslında bu soruya bir çok yönden cevap verilebilir, eğer ki bana sorarsanız Battle royale türünü ilk çıkartan oyunlar Pubg oyunu yapımcıları olmuştur. Bunu bir çok kişi farkındadır.


Peki daha sonra ne oldu? Battle royale oyun türünün çıkmasıyla beraber bir çok oyuncu akın etmeye başladı. Tabiki bunu fark eden bir çok Oyun yapımcıları ise daha farklı şekillerde dikkat çekmek için oyunlarına bu türleri eklediler. Ayrıca Pubg bilgisayarı kaldırmayanlar için battle royale türünde bir çok oyun çıkartmaya başladılar. Pubg de bu Rakiplenmeyi fark edince battle royale türünden ayrı oalrak bir çok özellik daha eklemeye karar verdi. Mesela Pubg mobile da ki zombie modu gibi. Oyuncular Battle royale türünü seviyor evet ama aynı şekilde devam etmesi ve bir çok rakip Oyun yapımcısının ortaya çıkması ile işler karışmaya başladı. Bu yüzden Pubg Oyunun yapımcıları da oyuncular için bir çok yenilik getirmeye son hızlarıyla devam ediyorlar.


Peki yeni çıkacak özelliğin nasıl olduğu merak edenler için, 4 vs 4 şeklinde olacağı söyleniyor. Ayrıca bir çok oyundada olduğu gibi belirli bir öldürme puanı olucak en çok öldürme puanı alan takım oyunu kazanacakdır. Bana sorarsanız Pubg oyun yapımcılarının böyle bir özellik getirmeleri gayet hoş. Bir çok oyuncu tarafından dikkat çeker gibi gözüküyor.


Peki sizin düşünceleriniz neler? Sizce Pubg Lite oyununa böyle bir özelliğin getirilmesi güzel oldu mu? Yoksa diğer oyun türlerine yanaşamsı saçmamı oldu? Bizlere aşağı kısımdan düşüncelerini yazabilirsiniz…

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir