Konami’den tepki yaratacak PES 2020 kararı! Pes 2019 Ücretsiz Oldu!

Konami, 2020’de çıakracağı PES 2020 için oldukça önemli açıklamalar yaptı. Bir çok oyuncu tarafından tepki alacak gibi gözüküyor.

Pes 2019 çıkmasının ardından Konami oyun şirketi, 2020 senesin de çıkaracağı PES 2020 hakkında bir çok açıklama yaptı. Herkesinde bildiği gibi artık kadın futbolununda yükselişte olduğunu açıkca ortada. Bir çok oyuncununda göz önünde bulundurarak kadın futbolunun PES 2020’de çıkacağını bekliyor. Fakat Konami oyun şirketinin yaptığı açıklamaya göre PES 2020’de kadın futbolunun gelmeyeceğini açıkladı.


GameSpot’a konuşan Konami PES Avrupa yöneticisi Lennart Bobzien, PES 2020’de kadın futbolu hakkında şöyle konuştu:


“Kadınların futbola katılımını kişisel olarak tabiki destekliyorum ayrıca Dünya Kupasını da yakından takip ediyorum. Fakat şimdilik kadın futbolunu eFootball PES 2020’ye getirme gibi bir planımız maalesef yok.” Diyerek açıklamasını yaptı.


Kadın futbolunun getirilmesi Hem PES hemde rakibi FİFA için ilerleyen zamanlarda zorunlu hâle gelecek gibi gözüküyor. Çünkü geçtiğimiz yıllarda Kadın Dünya Kupası popülerliği hâyli arttırmış durumdadır.

Ayrıca bilmeyenler bir duyurumuz ise geçtiğimiz ayda PlayStation Plus için 2 oyun ücretsiz olacağı açıklandı.

PlayStation Plus ücretsiz olacak Temmuz 2019 Oyunları:

  1. Horizon Shift Turbo (Aquiris Game Studio)
  2. Pro Evolution Soccer 2019 (Konami)

2 Temmuz salı gününden itibaren ücretsiz bir şekilde oyunları alabilirsiniz. Bir çok oyuncuyu heyecanla bekleten bu kampanya süresi yok gibi gözüküyor bilmeyenler ücretsiz bir şekilde oynayabilirler.


PlayStation Plus’ın içeriği ney diye soranlar için hemen açıklayalım.


PlayStation Plus’ın içeriği: PS4 Çevrimiçi Çok Oyunculu(Online) Oyun: İster rakip ister takım arkadaşı olarak PlayStation Plus, PS4 oyunlarını başkaları ile birlikde çevrimiçi oynamanızı sağlar.

ücretlendirmesi ise PlayStation Plus üyeliği bir aylık 23,99 TL, üç aylık 74,99 TL ve 12 aylık için ise 179,99 TL.


Ayrıca PlayStation Plus özelliklerinden en çok beğenilen ise, Çevrimiçi Depolama Alanı özelliğinin, PS4 oyun kayıtlarınız için 100 GB bulut depolama alanı vermesidir.


Konami oyun şirketinin yaptığı açıklamaya sizlerin yorumları nelerdir? Konami avrupa şirketinin yaptığı bu açıklama oyuncular tarafından tepki alır mı? Karar sizlerin Aşağı kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir