Instagram hesap dondurma işlemi nedir? nasıl yapılır? İşte Instagram hesap geçici kapatma linki!!2019

İnstagram hesabınızı nasıl geçici olarak kapatabilir veya nasıl dondurabilirsiniz?herkesin merak ettiği instagram hesapı geçici olarak dondurma nasıl yapılır? instagram hesabı kalıcı olarak silme işlemi nasıl yapılır bu konumuzda bunları anlatacağım.

İnstagramın hesap dondurma işlemlerinde 1 tane kısıtlaması mevcut, dondurduğumuz hesabı tekrar açtığımızda haftada sadece bir kez dondurmanıza izin verir yani açtıkdan sonra 1 hafta bekleyerek kapatma işlemini daha sonra yapabilirsiniz.

İnstagram Hesap Dondurma Linkine Gitmek için Tıklayın

Peki instagram hesap dondurma işlemi nasıl olur, nasıl yapabiliriz?
Herkesinde bildiği gibi instagram ne kadar da bir mobil uygulama olsa da her ne kadar arasanız da hesap dondurma işlemi mobil uygulaması üzerinden maalesef yapamazsınız. Fakat instagram hesap dondurma işlemini kolaylıkla masaüstünden yapabilirsiniz. Evet anlatıma geçelim.


1- İnstagram hesabımızı hiç bir verimiz i silmeden nasıl geçici olarak kapatabiliriz?


Aslında bunun için yapmanız gerekenler çok basit işte sizlere adım adım hesap kapatma işleminden bahsedeyim…


Bilgisayarımızdan instagram sayfasına giriyoruz daha sonra giriş yap diyerek hesabımıza giriyoruz. Girdik den sonra sağ üst köşeden “Ayarlar” menüsüne tıklayıp ordan da “Profilimi Düzenle” tıklıyoruz. Ardından “Hesabımı geçici olarak kapat” yazan buton kısmına tıklıyoruz ve bize Hesabınızı Neden kapatıyorsunuz gibi benzer sorular soruyor. O sorulardan birisi seçip cevapladık dan sonra ‘Hesabımı Geçici Olarak Kapatmak istiyorum’ butonuna tıklıyoruz, bizden hesap şifremizi girmemizi isticekdir hesap şifremizi girdik den sonra ise hesabımızı başarılı bir şekilde kapatmış oluyoruz. İllaki bilgisayar üzerinden mi kapatmamız gerekiyor derseniz. Tabi ki telefondan da yapmak mümkün hemen anlatıma geçeyim.


İlk olarak telefonumuzdan Google tarayıcısını açıyoruz İnstagramın resmi sitesine giriyoruz ve giriş yapıyoruz, giriş yaptık dan sonra tarayıcının Url girilen kısmının yani üst kısmın sağındaki 3 noktaya basıyoruz, gelen menüden alt kısımlarda “Masaüstü Sitesi İste” yazısının yanındaki tiki işaretliyoruz ve yukarıda anlattığım işlemleri yapıyoruz.

İnstagram Hesabımızı Kalıcı olarak nasıl kapatabiliriz? Tamamen nasıl Silebiliriz? İnstagramda Kalıcı olarak hesap Silme/Kapatma işlemi nasıl yapılır?


İnstagram hesabınızı tamamen sonsuza dek, hiç bir fotoğrafınız veya hesabınızla ilgili bir başka bir şeyin kalmasını istemiyorsanız yukarıda hesap dondurma işlemini anlattığım gibi bilgisayardan instagramın resmi sayfasına giriyoruz. Ardından “Hesabını neden siliyorsun?” sorusunun yanından cevap işlemini yapıyoruz, şifremizi giriyoruz onaylıyoruz ve bu kadar artık hesabınız tamamen silinmiş oluyor. Mobilden nasıl yaparım derseniz, yukarıda hesap dondurma işleminde anlattığım gibi Telefonumuzdan tarayıcıya giriyoruz ardından sol üst tarafdaki 3 noktaya tıklayarak “Masaüstü sitesi iste” yazısının sağındaki tiki işaretleyerek yanı işlemleri gerçekleştirebiliriz…

Linke Tıklayarak silme sitesine gidebilirisiniz


Yapan arkadaşlar, yapmayan arkadaşlara yorumlarda birbirlerine yardım edebilirler… İYİ GÜNLER

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir