Euro Truck Simulator 2 oyununun güncellemeleri nasıl ve nerden yapılır? ETS 2 oyunu güncel sürüm yükseltme işlemi nasıl yapılır?

Euro Truck Simulator 2 oyunun güncellemelerinin nereden ve nasıl yapıldığını bir çok oyuncu merak ediyor, peki bu güncellemeleri nasıl ve nereden kolaylıkla yapabiliriz?… İşte Bu yazımızda ise sizlere Euro Truck Simulator 2 oyununu nasıl güncelleyebileceğinizi anlatacağım.


Euro Truck Simulator 2 oyunu kısaca tabirle Ets2 bir çok oyuncununda bildiği gibi bir tır sürme simulatör oyunudur. Oyun isterseniz açık dünya olarak oynayabilir isterseniz bir çok şirkette çalışarak paranızı biriktirebilir bir çok oyunun sizlere sunduğu tırlara sahip olabilirsiniz veya dahada gelişerek kendi şirketinizi de kurabileceğiniz bir oyundur. Peki oyunu online olarak oynayabilir miyim diye sorarsanız?
Evet Oyunu online bir şekilde oynamanızı da mümkün kılan bir çok platform vardır. Şuanda konumuz bu olmadığı için detaylı bahsedemiyeceğim fakat internet üzerinden araştırarak bu platformları bulabilir online olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda gerçek hayatta bulunan bir çok firmanın tırları bulunmak dadır. Hangi firmaların tırları bulunmak dadır diye sorduğunuzu duyuyorum. hemen açıklayayım bu oyunda tam olarak 7 adet lisanslı kamyon bulunmakdadır. Bunlar ise Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault ve Mercedes- Benz firmalarının lisanslı tırladır.

Peki, Euro Truck Simulator 2 oyununu nasıl güncelleyeceğimize gelirsek. Eğer ki oyunu Steam gibi oyun platformlardan aldıysanız bu platformlar, sizlere otomatik bir şekilde güncellemeleri sunacak dır. Fakat oyunu korsan bir şekilde indirdiniz ve kullanıyorsanız Euro Truck Simulator 2 oyunun resmi web sitesinden güncelleme detaylarını takip ederek hangi güncellemelerin geldiğini detaylı bir şekilde görebilir ve internet üzerinden indirebilirsiniz, tabi ki korsan oyunları kesinlikle tavsiye etmiyoruz en mantıklısı oyunu orjinal bir şekilde alıp ömür boyu güncellemelerine kolaylıkla ulaşarak daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde oynamanızdır. Oyuna güncelleme geldiğini nasıl anlarım nasıl güncel sürümü bulurum derseniz şu adımları izleyebilirsiniz :

1.Oyunu açıp Profil seçme ekranına geldikden sonra hemen alt kısımda oyunun sizde yüklü olan sürümü yazar. O kısımdan güncel sürümünüzü öğrenebilirsiniz.

2. Euro Truck Simulator 2 oyununun resmi sitesinden (https://eurotrucksimulator2.com/update.php) sizlere verdiğimiz site üzerinden güncellemelerin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

3. Oyunun yapımcısı, ayriyetden oyunu indirip kuranlar için kolaylıkla güncelleme yapmaları için yardımcı programlar sağlamakdadır.

4. Yukarıda verdiğimiz bağlantıdan en son sürüm hakkında bilgi alabilir isteğinize göre güncellemeyi indirip bilgisayarınıza kolaylıkla kurabilirsiniz.

Peki sizler Euro Truck Simulator 2 oyunu Steam gibi oyun platformlarından mı oynuyorsunuz, yoksa internet üzerinden oyunu indirerek mi oynuyorsunuz? Yorumlara yazabilirsiniz…

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir