A101 Bu Hafta Aktüel Ürünler, 11 temmuz a101 indirim kataloğu

A101 marketler zinciri her geçen günü yeni teknolojik ürünler getirerek halkın dikkatini çekiyor. Bu hafta A101 aktüel ürünler de neler var? Ürünler, geçimi dar olan veya iyi geçimi olan her kişiye hitap ediyor. getirdiği teknolojik ürünler herkes tarafından dikkatleri topluyor.


Peki aktüel ürünler kategorisinde neler var? Elton markasının 49 ekranlık televizyonu ile çok kişinin dikkatini çeken market, Samsung Galaxy M20 telefonu ve S.E.G buzdolabı gibi oldukca indirimli ürünler ile geliyor. İşte 11 Temmuz A101 aktüel ürünler…

Geçtiğimiz dönemde insanların merakını çekmeye başlayan aktüel ürünler, bir çok marketi bu reklamlama taktiğini kullanmaya götürdü. Bu marketlerin başında olan A101 he hafta perşembe aktüel ürünler kategorisi çıkararak vatandaşın ilgisini çekmeyi başardı. Her hafta olarak gelmesi insanların sürekli olarak takip etmesine yol açtı. Bizde sizler için 11 Temmuz perşembe günü olacak olan aktüel ürünler kategorisini karşınıza çıkardık.

A101 marketler zincirlerinin amacı her zaman uygun fiyatdan kaliteli ürün satmak oldu. Bir çok teknolojik alet olsun başka kişisel ürünler olsun her zaman diğer satıcılara göre ucuz satmayı ve kalitesine dikkat etmekdedir. Bu sebepden dolayı durumu iyi veya düşük her vatandaşın dikkatini çekmeyi gerçekden başarıyor.


A101 marketlerinin açıklamasına göre; Biz müşterilerimize kaliteli ürünleri ucuz bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. En büyük amacımız ise A101 marketleri vatandaşlarımızın olduğu her yere ulaştırmak yeni marketler açmakdır.


Bu amaç için; Türkiye’nin 81 ilinde, 900 ilçesin de, 6850 mahallesin de, günde yaklaşık 2,5 milyon kez mağzalarımızı ziyaret eden müşterilerimize; ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Daha fazlası için uğraşacağız”
Bu açıklamayı A101 marketin resmi sitesinden aldık.
Peki bizlerin yorumlarını sorarsanız, A101 marketlerin bu amacı gerçekden önemli bir detay ve bu şekilde hizmet vermeleri vatandaşların çok dikkatini çekiyor.


Peki sizlerin yorumları nedir? bu şekilde her hafta yeni aktüel ürünler getirmeleri mantıklı mı? Başka marketlerle olan rekabetleri nasıldır? Sizlerde takip ediyormusunuz? ürünlerinin fiyatlarına göre kalitesi gerçekden iddia ettikleri kadar var mı? sende aşağıdan bizlerle paylaşabilirsin…

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir