39 TL değerindeki Overcooked Oyunu, Epic Games Store’da ücretsiz !!

Temmuz ayına girmemizle beraber bir çok oyunda indirimler olmaya başladı. Steam ın yaz indirimlari yanında Epic Games Store de bir çok oyunu ücretsiz veya indirimli vermeye başladı. Şuanda steam da ki fiyatı 39 TL olan oyun Epic Games Store de ücretsiz bir şekilde verilmekdedir. Steam’ın ne olduğunu soranlar için Oyun alma platformudur ve Şuanda steam’de Yaz indirimleri var ordandan indirimlere bakmanızı tavsiye ederim.


Oyunun ücretsiz linki :

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

Oyunun ismi Overcooked’dır. Şuanda ücretsiz bir şekilde oyunu hesap açarak hesabınıza aktarabilir veya olan bir hesabınıza aktarabilirsiniz. Overcooked oyunu yemek pişirme temasına bağlı bir oyundur. Bu oyunda Pasta gibi birçok yemek yapabilirsiniz. Bu kampanya 11 temmuz gününe kadar devam edicek 11 Temmuzdan sonra ise eski fiyatını alıcakdır.


Biraz Oyundan bahsedelim…


Overcooked, oyunu yemek üzerinde yapılmış bir oyundur. Oyunda İster tek başınıza bir mutfağı yönetebilir isterseniz de Online bir şekilde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu tür oyunları sevenler için gerçekden alınması tavsiye edilen bir oyundur. Arkadaşlarınız le birlik de oynayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Evet Bilgisayarınızda olaması gereken minimum sistem gereksinimlerinden bahsedelim…

Aşağıdan Oyunun Tanıtım videosu:

Minimum sistem gereksinimleri:

 1. İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)(64 -bit)
  2. İşlemci: Çift(2x) Çekirdek 2.4Ghz
  3. Bellek: 2 GB RAM – 4 GB RAM ( 4 GB Ram olursa daha iyi verim alabilirsiniz.)
  4. Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya daha iyi ekran kartları
  5. DirectX: Sürüm 11
  6. Depolama: 750 MB gibi küçük bi kullanılabilir alan

Overcooked oyununu kütüphanenize eklediyseniz ve daha fazla ücretsiz oyunlardan haberdar olmak isterseniz sayfamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca Overcooked 2, daha aksiyonlu bir oyun şuanda stemada indirime girerek 28 TL ye düşmüşdür. Aslında arkadaşlarla oynayabileceğiniz bir oyun olmasa da Eşiyle eğlenceli vakit geçirmek isteyenler bu oyunu ücretsi alabilri veya indirimdeyken Overcooked 2 oyununuda alabilir. Oyunu sevenler onuda satın alabilir. Çok yakında instagram sayfamız açılıcak dır, ordan güncel haberlere ve makalelere kolay bir şekilde ulaşabilirisiniz.

Overcooked oyunu nu hesabınıza eklediyseniz, oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yazar: TeknoYanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir